Co prozradil nový obrázek z Far Cry 5?

Far Cry 5.png
Ubisoft dnes zveřejnil nový art pro Far Cry 5, který oficiálně představí už za dva dny (26.5. 2017). Jak už bývá zvykem, tyto první cover arty prozradí maximum možné, co vše ve hře uvidíme a co naopak ne? Rozebrali jsme detailně obrázek a vy se můžete mrknout.
Včera zveřejněné teaser trailery prozradily, kde se celé #Far Cry 5 odehraje a co by nás mohlo čekat. Očekávaný western to ale ani náhodou nebude, na právě odpublikovaném cover artu můžeme vidět "parodii na poslední večeři krista", po které bude ukřižován, mohlo by tak jít o bláznivou sektu, která Vás popraví kdykoliv se ji něco znelíbí. Když se ale podíváme na detaily v okolí, ty prozradí hned několik zajímavých věcí. Vlevo můžeme vidět kostelíček z jednoho z teaserů, dále vlevo partu nepřátel s moderními zbraněmi, ve finále moderní zbraně uvidíte i dole v pravo, nechybí tam RPG nebo útočné pušky s kvalitním lukem. 

V dálce si všimněte pro Far Cry už klasické radiové věže, kterou budeme partně muset "dobít". V pravo je také pravděpodobně nepřátelský tábor, který jak už též známe z Far Cry, musíme obsadit pro naše spojence. Co by ale mohlo být novinkou, jsou letadla, podívejte nahoru na ty dvě osobní letadla. Obrázek potvrzuje i divokou zvěř jako vlka. 

Každopádně důležité místo je i uprostřed fotky, tam sedí muž v saku, jde o hlavního záporáka, kterého snad Ubisoft brzy představí, ale nevim nevim, jestli se podaří překonat magora Vaase. Vše by jsme se měli dozvěděli už 26.5. 2017, kdy Ubisoft hru detailněji představí. 
fc5.jpg20.06.2017 15:23:12
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one