Co nás brzy čeká v DAYZ a kdy opravdu vyjde?

DAYZ.png
Před více než rokem jsme pro Vás připravili detailní plán toho, jak bude DAYZ pokračovat, jelikož je v ALPHA verzi už dlouhé 2 roky, brzy se dočkáme přechodu do BETA verze 1.0, která nabídne hned několik nových věcí, například upravení enginu, AI nebo letadel.
Podle plánu, který Bohemia Interactive zveřejnili před více než rokem je evidentní, že nestíhají. Podle nich by jsme se měli každým týdnem přiblížit k BETA verzi, jenže to podle nového blogu BI nehrozí. Podle blogu to vypadá, že dlouhé roky čekáme na dokončení hlavního enginu, který přinese mnoho změn, jako je umělá inteligence zombíků a zvířat. 

Jenže BETA v_1.00 vyjde až někdy v roce 2016, podle plánu by zde měla být do konce března. Každopádně to stále vypadá, že si toho tvůrci vzali na svědomí více, než dokážou zvládnout, za pouhé 4 měsíce chtějí zvládnout přidat možnost stavění budov, stavění pastí, přidat statistiky hráčů, stavění letadel a dostat by jsme měli psa nebo koně, dle našeho výběru. Podle rok staré zprávy by jsme svého psa nebo koně měli dokonce učit novým věcem. 

Podle blogu se finálního vydání dočkáme opravdu v roce 2016.
1.jpg
2.jpg16.12.2015 12:54:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one