Co nabídne další aktualizace Pokémon GO?

Pokémon Go.png
Niantic Labs stále pracují na dalších novinkách a vylepšování hry Pokémon GO. Nyní zveřejnili nové informace ohledně přicházející aktualizace, která půlku komunity potěšila, tu druhou zase absolutně vůbec. Pojďme se společně podívat, co nás čeká.
Mobilní hra #Pokémon GO stále čelí velké oblibě a tak Niantic Labs pracují na dalších změnách a opravách hry. Každým dnem by tak mohla vyjít další aktualizace, která se zaměřuje spíše na gymy a trénování pokémonů. 

První změna se týká zvácných pokémonů, nyní by se mohli objevit častěji a na předem určených místech. Pokud totiž někdo vloží do gymu Snorlaxe, Dragonita, Laprase a podobně, bude velká šance, že se někde poblíž gymu objeví. Tohle ale část komunity nechce, neběhali prý po celým městě, aby chytli vzácného pokémona, aby ho ostatní měli přímo pod nosem. Uvidíme samozřejmě, jak častý výskyt to bude.

Druhá změna je v tréninku. Pokud přijdete do gymu, můžete proti svému týmu bojovat pouze s jedním pokémonem, nyní si jich budete moct nastavit rovnou 6 stejně, jako když bojujete proti cizímu gymu. Větší změna se týká také zvedání prestiže v gymech, mělo by nyní být jednodušší vyhrát zápasy, slabší hráči totiž neměli šanci porazit ty silnější a přidat tak svého oblíbence. Nyní se silnému pokémonu dočasně sníží CP tak, aby si pokémoni byli rovni a hráč tak měl větší šanci prorazit. Jedná se samozřejmě pouze o boj mezi vlastními.

Kdy aktualizace dorazí netušíme, každopádně bych tipnul max do týdne.09.10.2016 20:27:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one