Co je "YOLO" mód v Call of Duty: Infinite Warfare?

COD IW.png
Activision dnes vydalo očekávané, přesto dost hejtované Call of Duty: Infinite Warfare společně se starším, remasterovaným bratrem COD4: Modern Warfare. Po spuštění sci-fi novinky na nás vykoukli hned dva nové módy, YOLO a Specialist. Co nabídnou?
Neměli jste nikdy problém ani s nejtěžší obtížností ve hře Call of Duty? Potom bude dnešní článek asi právě pro Vás. Jen malé upozornění, oba módy by měly být k dispozici až po dohrání singleplayeru. 

#Infinite Warfare nabízí dva zcela nové módy, které prověří to, jak velcí jste opravdu hardcore hráči. Nejdříve Vás seznámíme stím "lehčím". Jmenuje se Specialist a nabídne skoro pravé zranění Vaší postavy, stačí jedna dvě kulky a ležíte, to by ale při hardcore hraní nebylo ještě tak divné, jenže Specialist nenabídne automatickou obnovu životů, jako tomu normálně bylo. Životy získáte na určitých místech. Asi je máme brát jako lékárničku.

Druhý mód "YOLO" je už ale opravdu jiné kafíčko. Ve hře Vás totiž nesmí trefit jediná kulka, pokud Vás trefí, skončili jste a jdete odznovu. 

Call of Duty: Infinite Warfare vychází dnes na PC, PS4 a XONE.04.11.2016 08:14:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one