Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Co by jste řekli na předělávku Alien vs. Predator z roku 1999 do CryEngine 3 ?

alins.png
Pamatujete si na jednu z těch starších her, která se jmenovala Aliens vs. Predator, vyšla v roce 1999. Hraná byla hlavně na Playstationu 1 a nebaví Vás ty moderní, které zkrátka nemají dostatečnou kvalitu? Ta čtěte více! Jeden fanoušek ji dělá dle pořádného hráčského gesta.


Ano, čtete dobře, stejně jako se před několik týdny rozhodl jeden fanošek her předělat Mafia 1 a dát do ni Engine Rage, které pohání například GTA, tak stejně chce jeden z fanoušků Aliena předělat starou verzi z roku 1999 do CryEngine 3. Předpoklad? Zatím se mu to daří, ukázal světu první video a na offiicálním webu Cry Developerů napsal, že hra má být věnována všem, kteří byli zklamáni z novějších verzí her Aliens Colonial nebo Aliens vs. Predator.

Jaké změny proběhnou? Bude změněna mise pro mariňáky, změny textur, které budou použity z jiných her a předělat některé prvky přímo v nastavení hry. Jako je třeba ukládání hry, nenascriptované mise, žádné automatické oživení a také slibuje, že nebude žádný cheat (wallhack).

Některé remaky hry, jako je například tato si nevedou vůbec špatně. Hráči mají někdy větší fantazii, než samotní velcí vývojáři. Hra vyjde jako samostatná hra pouze na PC v roce 2013 - na CryEngine 3!
.


08.11.2012 17:18:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one