Chystá se hororová hra Apocalypse Now dle filmové předlohy

Apocalypse Now.png
V roce 1979 vyšel parádní válečný film Apocalapse Now, který se dostal na špičku velmi dobře hodnocených, celosvětově si odnesl krásné hodnocení 9 / 10. Teď, po téměř 30 letech, se chystá herní adaptace, kterou si tvůrce filmu tolik přál a dokonce na ni i pracuje.
Film Apocalypse Now se právem zapsal mezi nejlepší válečné filmy, které kdy vyšly ještě v hlavní roli Martin Sheen a Marlon Brando, který je už bohužel po smrti. Autor tohoto snímku se nechal slyšet, že by jednou rád videoherní adaptaci Apokalypsy a, sen se mu pravděpodobně splní. Na KickStarteru se dnes objevil projekt Apocalypse Now, který potřebuje vybrat vysokých 900.000$ za 29 dnů. Za pár hodin už se vybralo krásných více jak 50.000$, kampaň tak zatím vypadá slibně.

Když se podíváme na vývojáře či režiséra, jde o ostřílené frajery, kteří pracovali třeba na hrách jako Battlefield, The Witcher, Fallout, DC Universe a další skvělé hry. K dispozici zatím nejsou žádné video in-game záběry, vystačit si tak musíme pouze se screeny. 
1.jpg
4.jpg
3.jpg
2.png
6.png
5.jpg26.01.2017 15:58:25
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one