Cheatování v The Division po vydání nebude možné

The Division.png
Beta test, který právě v The Division skončit ukázal, že cheatovat v naprosto nezabezpečené hře není nic těžkého. Už první den se totiž v Dark Zone (ta představuje PvP) objevilo několik zákeřných cheaterů, proti kterým je hrát samozřejmě nemožné.
V krátkém uzavřeném testu The Division se ukázalo, že stovky hráčů neumí, možná nechtějí hrát fair play. Hned první den se v temné zóně objevily cheateři. Měli například wallhack nebo speedhack, je tedy nemožné, v taktické akci někoho takového porazit. Pár kroků Vám může ve hře zachránit život, každopádně těmto lidem stačila vteřina, aby byli o několik set metrů dál.

Jak se ukázalo, hra neměla žádný anti-cheat, byla zcela nechráněná. Nyní Ubisoft potvrdili, že cheatování po vydání plné verze nebude možné. Lidé z Ubi sepsali seznam, jak a co přesně za cheat lidé používali. 

Někteří měli nekonečno munice, vypli si odskok zbraně, měli speedhack, wallhack nebo nesmrtelnost. Když má někdo všechno, je zkrátka samozřejmě neporazitelný. Nebylo tak těžké pro tyto hráče dosáhnout maximálního levelu i ranku v dark zóně. Potom jste tam běhali proti lidem sice na stejném levelu, ovšem s naprosto jinými zbraněmi, jak se ukázalo, cheateři měli vše legendární.

Ubi prý udělají všechno pro to, aby ve hře nešlo nic podobného nikdy použít.02.02.2016 14:24:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one