Chceš GTA V na PC? Tak podepiš petici, kde je více jak 45 tisíc hlasů

gta v (1).png
Stále Vás informujeme o GTA V a o tom, že s vydáním na PC to vypadá špatně. I přesto, že by na hře vydělali možná i miliony dolarů navíc, vypadá to špatně. Proto se na internetu objevila petice, kam napíšete svoje jméno a pošlete se to do Rockstaru. Už je více jak 45 tisíc hlasů.


Hra je ohlášena na březen 2013, bohužel pouze pro konzole. To se samozřejmě nelíbí hráčům PC včetně mě, jsme sběratel GTA  titulů. Teď i po rozhovorech s šéfem Rockstaru to vypadá, že na PC opravdu jen tak nevyjde a když, tak o měsíce pozadu.

Proto se na internetu objevila petice, která žádá Rockstar o vydání na PC. Do petice se do včeješího dne za 3 dny podepsalo více jak 45 tisíc jmén, což je úžasné. Stránka s peticí ani neustála nápor a stále vypadává. Pokud petice dostane 100.000 hlasů, bude odeslána Rockstaru, potom už se snad nějakého pořádného vyjádření dostane. Takhle stále mlčet a nic neříct officiálně je vážně už na hlavu. Tajnosti vůči těmto TOP hrám jsou samozřejmé, ale pokud jde o vynechání PC, to už je zlo.

Petici můžete navšítívit zde a připsat tak svoje jméno. Upozorňujeme, že stránka nemusí fungovat, vypadá to, že nezvládá nápor lidí, zkuste to kdyžtak později, děkujeme.
.
27.11.2012 12:18:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one