České studio Warhorse konečně prozradilo název své RPG, ukázalo Trailer, obrázky a informace

warhorse.png
Na odhalení těchto informací se čekalo hodně dlouho, vidět jsme mohli již dříve pouze několika vteřinový záznam, teď už toho je ale víc. Hra od Warhorse se jmenuje Kingdom Come: Deliverance, patří do RPG. Poběží na CryEnginu, bude v otevřeném světě a více informací už nyní v článku.
O hře se ví více než rok, ovšem teprve před půl rokem tvůrci ukázali první screenshot ze hry, po té jsme mohli vidět několika vteřinový sestřih ze hry v gameplay záběrech. Teď tu máme ale konečně něco více. Warhorse prozradilo název své husitské RPG. Jmenuje se Kingdom Come: Deliverance, jak již víme, tak poběží na #CryEngine 3 a bude v otevřeném světě. 

Ve hře nečekejte žádné nadpřirozené schopnosti nebo jiné možnosti, které dnes má většina těchto RPG. Hra bude čistě o středověku a uvidíme v ní realná místa za husitského hnutí. Celkově se ve hře můžeme těšit až na 100 hodin hraní.

#Kingdom Come: Deliverance plánují vydat v roce 2015 na PC, PS4 a XO. Teď už si můžete prohlédnout nové screeny a nový Teaser Trailer, který mě osobně udělal husí kůži po těle, vážně parádní hudba a atmosféra.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
19.12.2013 12:20:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one