České studio FiolaSoft oznámilo akční hru Matcho
České studio FiolaSoft oznámilo akční FPS hru Matcho, je vývíjena na Unreal Engine 4. Pojďme si ji představit.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
FiolaSoft Studio už dlouho lákalo na očekávané představení FPS hry Matcho. Velký den D je za námi a my se dozvídáme první pořádné informace, ty doplnily i gameplay záběry z příběhového traileru. Ve hře se ujmeme role mladého muže jménem Max, který musí dosháhnout hned dvou cílů, najít lék a bojovat s mimozemskou invazí.
Těšit se můžeme ma jedinečné spojení dvou žánrů, FPS a Match-3, spousty hádanek, průzkum krásného světa, arénové souboje a další. Vše pohání Unreal Engine 4, a kdy Matcho vyjde? Přesný termín nemáme, nicméně mluví se ještě o letošním roce pro platformy PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. A chybět nemá jak český dabing, tak titulky!
Co by některé hráče úplně potěšit nemuselo, jsou HW požadavky, ty si můžete překontrolovat ZDE.