Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

České InGame Studios oznámilo ambiciózní akční hru Crime Boss: Rockay City

České InGame Studios (ex-tvůrci Vietcong) na TGA oznámili velmi ambiciózní kousek, mafiánskou hru Crime Boss: Rockay City.

Oznámení  Pátek - 9.12. 2022
Když jsme před více než rokem psali o nové hře českého studia InGame Studios, vypadalo to na duchovního nástupce legendárního Vietcong, a pravděpodobně to byl i účel studia - vydali totiž teaser, kde jsme mohli vidět lehký kulomet a palmy. Nicméně dnes už víme o co přesně jde. 

InGame Studios na The Game Awards 2022 oznámilo ambiciózní akční hru Crime Boss: Rockay City, což bylo velmi příjemným překvapením. Upřímně jsme v posledních letech zvyklí co se týče českých her spíše na menší béčkové tituly. Crime Boss: Rockay City nás vezme do 20. století na Floridu, kde se pokusíme stát bossem celé mafie. Hra připomíná hned několik úspěšných značek, jako Grand Theft Auto, Mafia nebo Far Cry.

Co se týče hereckého výkonu, uvidíme zde populární a světové herce jako Michaela Madsena, Chucka Norrise, Dannyho Treja, Kim Basingerovou, Danny Glovera nebo rappera Vanilla Ice. Co se pak týče vývojářů, v InGame Studios je několik velmi talentovaných lidí, pracovali na světově úspěšných hrách.

Crime Boss: Rockay City vyjde 28.3. 2023 na PC. Konzolisti na PlayStation 5 a Xbox Series X/S se dočkají o něco později. Nyní ještě čekáme na potvrzení, zda dostane hra české titulky, na Epic Games Store, kde se bude prodávat PC verze totiž čeština zmíněna není.
2.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
 Crime Boss: Rockay City
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
Crime Boss Rockay City.jpg
09.12.2022 12:47:39
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one