České indie studio oznamuje survival hru s dinosaury Claw Hunter

Claw Hunter.png
Zcela nové, české indie studio právě oznamuje svoji první hru, jmenuje se Claw Hunter a zavede nás na ostrov plný dinosaurů a další online hráčů. Pomalu zjišťujeme další informace, prozatí se však musím spokojit s něčím malým, máme také první screeny a krátký teaser trailer.
Nové české herní studio založilo hned několik ostřílených vývojářů, kteří se podíleli například na Mafia 2, Need for Speed: Shift, Forza Horizon 3, UFO: Aftermatch, 7 Mages, Sillent Hill: Downsour nebo Motorstorm 2, zkrátka nejde o žádné malé tituly. K týmu se přidávají také vývojáři z dalekých zemí, jako třeba až z Brazílie. 

#Claw Hunter nás zavede na zatím skvěle vypadající, přesto smrtící ostrov na technologii Unreal Engine 4, na kterém samozřejmě nebudeme sami. Kolem budou pobíhat nejrůznější druhy dinosaurů, ale i další online hráči. Claw Hunter se zatím řadí pouze do multiplayerového zážitku až pro 80 hráčů na mapě. O singleplayeru rozhodne až crowfundingová kampaň na KickStarteru, která začne už brzy.

Ve hře nás čeká vylepšování postavy i třeba vzhledově, crafting, dynamické změny počasí a další. Více se snad dozvíme brzy. Claw Hunter je zatím plánováno pouze na PC (v případě úspěchu na KickStarteru by mohly být v plánu i konzole), vyjít by mohlo někde Q4 / 2017 - Q4 / 2018.
2.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
7.jpg
8.jpg
6.jpg02.10.2016 13:24:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one