Česká hra Space Engineers je už na Steamu

space engineers HD.png
Že jste o České hře Space Engineers ještě neslyšeli? To je velká škoda, objevila se totiž na Steamu v Early Access a nabízí super věcičky a možnosti, kde si určitě vyhrajete. Zatím stojí pouze necelých 14 €. Hru Vám teď trochu přiblížíme.
#Space Engineers vytváří české nezavislé studio Keen Software House. Účelem celé hry je postavit si vlastní kosmickou loď. Je na Vás jak bude velká a jak bude vypadat.

S Vaší kosmickou lodí můžete putovat po vesmíru, dát si musíte pozor na přistání nebo jiné poruchy. To samozřejmě můžete opravovat a vylepšovat. Hru si celkem dost brzo oblíbila herní komunita na Steamu a hráči přišli opravdu s neuvěřitenými výtvory. Důležitá věc je samozřejmě materiál, ten musíte hledat ve vesmíru. Je na Vás i rozložení světel na lodi a především veškerá kabeláž. Více na officiální stránce.

#Space Engineers je nyní v alpha verzi, do té se můžete zapojit na Steamu v předběžným přístupu za 14€. Další updaty a finální verzi už potom máte zcela zdarma.comments powered by Disqus
28.10.2013 12:59:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one