Celovečerní film Assassin's Creed nabírá první role

ass.png
Už několikrát jsme Vám psali o tom, že společnost Ubisoft poslala do Hollywoodu své návhry na film, kde mimo jiné nabídli značky jako je Assassin's Creed, Splinter Cell a další. Již je tomu skoro rok a až nyní se možná začne něco dít.


Za posledních pár let zkoušelo mnoho společností proslavit svou hru pomocí celovečerního filmu. Jednou se o to pokusil i Hitman, který skončil s recenzí, no téměř nulovou. Od té doby se společnosti spoléhají na své nejslavnější značky jako Assassins Creed od Ubisoftu, který mimochodem v říjnu vydává svůj další díl do serie.

Assassins Creed je jedna z nejoblíbnějších AAA her vůbec. Možná i proto se toto jméno zabijáka chytlo v Hollywoodu, kde se jej nedavno ujal známí herec a velký fanda Assassina Michael Fassbendera.

Nesmíme samozřejmě zapomenout na to, že si Ubisoft založil vlastní filmové studio, takže celovečerní film Assassina by jsme mohli v dalších letech vidět v našich kinech. 

Po zkoumání YouTube najdete mnoho videí Assassina předělaných do realného světa jako film, jeden z takových je i 2 roky starý Český pokus Brotherhood - Praga. Podívejte se sami a hlasujte, zdali by jste chtěli film Assassins Creed jako celovečerní film.
.

Chtěli by jste celovečerní film Assassin's Creed ?

Ano (164 | 96%)
Ne (6 | 4%)


24.10.2012 07:15:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one