TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

CD Projekt RED uvažuje nad mikrotransakcemi

CD Projekt RED.jpg
Úterý - 26.11. 2019          Jakub Hergesell

CD Projekt RED koncem roku 2017 potěšil snad každého fanouška, když oznámili, že v Cyberpunk 2077 nebudou žádné mikrotransakce. Podle finanční zprávy to ale vypadá, že o mikrotransakcích přemýšlejí.
V listopadu 2017 se svět dozvěděl o prvních plánech a detailech Cyberpunku 2077. Mezi informacemi zazněly i první náznaky mikrotransakcí. Ty ale tvůrci brzo utli s poznámkou, že Cyberpunk bude něco jako The Witcher 3, zkrátka obří hra s otevřeným světem bez mikrotransakcí - dodatek "Chamtivost necháme ostatním".

Všichni jsme samozřejmě byli nadšení, jenže vydání Cyberpunku se pomalu blíží a objevují se další zajímavosti. CD Projekt RED před pár dny oznámili, že hra míří do finální fáze vývoje + menší část studia pracuje na něčem multiplayerovém, a právě zde by se už mikrotransakce objevit měly, alespoň na to poukazuje finanční zpráva. 

V tuto chvíli nění jasné, o jaké multiplayerové hře mluví. Možná spin-off k Cyberpunku? To se pravděpodobně dozvíme až po vydání Cyberpunk 2077, který je naplánován na 16.4. 2020.26.11.2019 12:29:06
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one