Capcomu unikají informace. Víme, co plánují do budoucna

Na internetu se objevil masivní únik informací ze společnosti Capcom. Co všechno se v následujících měsících plánuje?

Článek  Pondělí - 16.11. 2020
Hackeři se dostaly k důležitým a sakra tajným informacím společnosti Capcom. Nejde k menšímu úniku, pokud se vše potvdí, půjde o pořádně masivní únik dat, který může společnost poškodit. Dokumenty mluví o vydání Resident Evil Village, to by ještě nebyl možná takový problém, nicméně v pokračování čtení se pomalu dostaneme k titulům, které Capcom ještě neoznámil. Pojďme vše omrknout hezky postupně.
 

Resident Evil: Village

2021 - Duben
Resident Evil Village je stále plné otázek, moc se o hře neví a nic se prakticky nezjistilo ani díky těmto informacím. Každopádně co se profláklo, je údajný datum vydání. Podle dokumentů se má Village začít prodávat už od Dubna 2021. K dispozici by měla být také demoverze. 
 
 

Resident Evil: Dominon

2021
Že o Dominon slyšíte poprvé? Tak to nejste sami. Podle dat by se mělo jednat o multiplayerový Resident Evil, tentokrát by nemělo jít o asymetrikcý multiplayer, ale battle-royale ze světa Resident Evil. Dominon má být pouze pracovní název. Vyjít by podle plánu měl někdy kolem Village.
 

Resident Evil 4 (VR)

TBA
A zase ten Resident Evil. Tentokrát došlo na velmi populární čtvrtý díl z roku 2005. Kromě spekulací, že se chystá oficiální remake se podle dokumentů připravuje také VR verze, té by se měli dočkat pouze hráči na zařízení Oculus. Datum vydání ani další informace nemáme.

 

Monster Hunter: Rise

Říjen 2021
Dnes exkluzivní hra Monster Hunter: Rise, která vyšla prozatím pouze na Nintendo Switch, se podle plánů má objevit minimálně i na PC a to zhruba za rok. O konzolových verzí se neví. 


Kromě tohoto všeho má Capcom chystat také další hry a nové značky. Ve vývoji je údajně multiplayerová hra Shield, ta by se měla zaměřit hlavně na streamery her. Že by něco jako batte-royalovka od Ubisoftu? Dokumenty zmiňují také projekt Reiwa nebo Guillotine, o co má jít v tomto případě není jasné. 
 Capcom Resident Evil Village Resident Evil 4 VR
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
Capcom Games leak.jpg
16.11.2020 18:51:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one