Capcom reaguje na záporné reakce hry Project Resistance

Středa - 18.9. 2019          Jakub Hergesell

Když před pár týdny Capcom teasoval novou hru, všichni si byli jistí novým dílem Resident Evil, ať už v remaku nebo spin-offu. Nikdo však nepočítal s asymetrickým multiplayerem a hráči jsooooou naštvaní, co na to tvůrci?
Capcom minulý týden ve čtvrtek představil svou novou hru Project Resistance, spin-off série Resident Evil. To se samozřejmě hráčům zamlouvalo, ale jen do té doby, než přišel na řadu žánr. Capcom připravuje asymetrický multiplayer, co to znamená? Ve hře se utkají online hráči 4 vs. 1. Zatím co 4 hráči se pokoušejí projít nástrahami (něco jako Evolve nebo Dead by Daylight), ten jeden (boss) se Vás pokouší zabít, připravuje pasti po mapě, posílá na Vás zombíky a pokud ani to nebude stačit, nastoupí na Vás osobně. Na čtveřici hráčů je pak hlavně spolupráci a domluva.

To se hráčům Resident Evil série nelíbí a dávají to Capcomu jasně najevo. Co na to tvůrci hry?
"Všimli jsme si těch spousty záporných reakcí na naši novou hru Project Resistance. Je v pořádku, že hráči chtějí pokračování klasického Resident Evilu jako byla sedmička nebo remake dvojky. Značka Resident Evil však potřebuje menší změnu a inovace. Po beta verzi budete mít možná jiný názor."
Beta začne přibližně za 14 dnů, my se ji pro Vás samozřejmě pokusíme vyzkoušet a určitě i ni napíšeme.Project Resistance.jpg
18.09.2019 15:59:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one