Capcom by brzy mohlo oznámit Resident Evil 8

Resident Evil 8.jpg
Sobota - 3.8. 2019            Jakub Hergesell

Oficiální zprávy přímo z Capcomu lákají na nový Resident Evil. Není v tuto chvíli jasné, zda-li jde o nový že remasterovaný/remakovaný díl, jisté však je, že jej uvidí první hráči už za měsíc.
Jsou to už dva roky, co vyšel tak trochu jiný Resident Evil, než jsme byli doposud zvyklí. Capcom přinesl parádní horový zážitek z pohledu první osoby. Resident Evil 7 nebyl vůbec špatný, kvalita, grafická stránka i prodeje hry dopadly na jedničku. Přesto se našlo spousty lidí, kteří si na FPS pohled u této série nemůžou zvyknout. O rok později - letos v lednu jsme se dočkali parádního remaku Resident Evil 2, který nám opět přinesl pohled ze třetí osoby - a právě tak by to podle posledních spekulací mělo zůstat i u dalšího dílu, tedy osmičky.

Resident Evil 8 by Capcom mohl ukázat prvním lidem už 8.9. 2019, kdy v Tokiu za zavřenými dveřmi ukáže právě nový díl. Jít však může i o remake trojky (Nemesis), což je ale nepravděpodobné. 

Co o Resident Evil 8 víme? Spekulace z Února 2019 mluví o ...: RE 8 měl opustit pohled první osoby a vrátit se ke klasice. Osmička by se měla silně inspirovat koceptem Resident Evil 4 (Hookman version). Podívat bychom se měli na temný, izolovaný ostrov. Na tom najdeme jak realné postavy, tak bludy, bude na nás rozeznat, co je a není realné. 03.08.2019 20:08:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one