Call of Duty v roce 2014 bude především pro konzole PS4 a XO

cod14.png
Nové Call of Duty pro rok 2014 bude vyvíjet Sledgehammer studio. Activision právě informuje, že další díl, zatím oficiálně neoznámený bude stavěn především pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nejspíše do toho můžeme počítat i PC, který je stále nejvyužívanější. Čtěte více.
Nadpisu se nebojte, Call of Duty (2014) samozřejmě vyjde také pro PC, PS3 a X360, ovšem zaměřené prý bude především jako next-gen záležitost, doslova PS4 a XO nezaznělo, takže do next-gen zážitku počítejme také s PC platformou. 

Když už půjde o next-gen záležitost, tak doufáme, že se jen nedočkáme propracovaných chlupů na zvířatech, nebo další slibované "pokročilé destrukci", kterou Activision tak sliboval a výsledek? Nula. 

Jak si my představujeme next-genové Call of Duty? Klidně ať samozřejmě zůstane arkádové, ovšem destrukce, grafika, engine .... a takhle můžeme pokračovat stále dál a dál, tohle všechno chce zcela překopat.

Activision také potvrdil, že půjde o úplně něco jiného, než u minulých studií Infinity Ward nebo Treyarch. My jen doufáme, že to nebude další hovaďárna, jako poslední díly. Bližší informace a oficiální odhalení ještě přijde, kdy, to se neví, každopádně to vypadá, že se již brzy dočkáme, E3 je daleko a COD (2014) vyjde ještě letos, no uvidíme.

#Call of Duty (2014) vychází koncem roku 2014 pro PC, PS4, XO, PS3 a X360.
10.02.2014 18:44:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one