Byla oznámena zajímavá středověká akce Mordhau

Mordhau.png
Na KickStarteru se po delší době ukázala další, dost zajímavá hra. Dánsko/Slovinské indie studio oznámilo středověkou, multiplayerovou akci Mordhau, na kterou potřebovali vybrat malých 80.000$, netrvalo to ani 2 dny a již vybrali více než 100.000$.
Občas se na KickStarteru objeví opravdu zajímavá hra, která se může rovnat novým AAA hrám, mluvě je o nové středověké akci #Mordhau od indie studia Triternion. Novinka, oznámená pro především pro PC, konkrétně přes Steam. Další platformy v plánu nejsou. Tvůrci pravděpodobně zváží port na konzole až po zisku, který už teď je vyšší, než na KickStarteru vůbec požadovali. Potřebovali 80.000$, což za dva dny nebyl problém, hra má na svém účtě už skoro 120.000$ a to ji zbývá krásných 27 dní. 

Mordhau nabídne multiplayerový zážitek pro až 64 hráčů na jednom serveru, vše poběží na Unreal Engine 4 a pokusí se o realistické souboje i grafickou stránku. Každý šerm bude svým způsobem specifický. Hratelnost vypadá dost podobně té z #For Honor, kterou si však hráči tolik nechválí. 

Kdy, by hra mohla vyjít je zatím neznámo, každopádně se už nyní můžete podívat na parádní screenshoty a gameplay trailer.
1.jpg
7.jpg
2.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
8.jpg
6.jpg
9.jpg11.03.2017 10:42:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one