Byla oznámena velmi zajímavá, dobrodružná hra ReCore

ReCore.png
Japonští tvůrci dělají ve většině případech hry, které by nás ani za mák nezajímaly. Teď však Japonec, Keiji Inafune oznamuje novou hru, jde o post-apokalyptickou adventuru, kde nejspíše vymřeli všichni lidé, tedy až na hlavní hrdinku - ale co Ti roboti všude, kteří předtím nikde nikdy nebyly?
Svět pohltil písek a písečné bouře, které dost mění mapu a skrývají, popřípadě odkrývají nová místa pro prohledávání a zkoumání. Představujeme Vám svět ve hře ReCore, kde mladá hrdinka Jewel po vzbuzení se, zjišťuje, že zmizeli všichni lidé, místo nic po světě pobíhají roboti, kteří jsou také rozdělní na hodné a zlé. To poznáte především díky jejich "duši", které se ve hře říká Core. Po smrti robota si totiž "Core" můžete vzít a vložit jej do jiného robota, kterého někde ve světě najdete. Ten Vám bude pomáhat, bránit Vás nebo ukazovat věci, které našel, může výrazně měnit hru. Ve videu například uvidíte robotického psa, který bohužel zemře, ovšem jeho duše - Core přetrvá a hrdinka Jewel jej může použít u většího a silnějšího jedince.

O hře toho zatím více nevíme, každopádně budem sledovat, ReCore vypadá fantasticky, bohužel však jde o exkluzivní titul pro Xbox One, no minimálně ta PC verze snad někdy. Níže už první rozhovor s tvůrců a renderovaný filmeček.
ReCore vychází v roce 201624.06.2015 15:17:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one