Byla oznámena multiplayerová fps střílečka Squad, US Army proti Islámským Státům?

Squad.jpg
Určitě jste si v televizi, novinách nebo prostě na internetu všimli, že za poslední měsíce ve světě řádí více než dost Islámské Státy, kteří v každém koutě světa dělají teroristické útoky a obsazují města. Bude teď na Vás, je zastavit alespoň v té virtuální části. Představujeme Vám Squad.
Sami tvůrci popisují hru jako US Army proti vzpouřencům, my ale všichni moc dobře víme, o co vlastně jde. Poslední měsíce se nemluví skoro o ničem jiném, než o řádění extremistů z Islámských Států (IS). Byla tedy jen otázka času, kdy se na podobné téma zaměří také herní průmysl - a je to tady.

#Squad nabídne pouze multiplayerovou záležitost, na server se nacpe až 100 hráčů, čekat tedy můžeme 50 vs 50. Poběží na #Unreal Engine 4 a velikost map se přiblíží přibližně 2 Km². První ukázka ze hry nám ale připomíná dost Battlefield, snad se Squad ale poučí z jejich chyb. Ve hře samozřejmě nebude chybět levelování, letadla nebo vozidla. Na konci letoška můžeme čekat BETA test, po pár týdnech už vydání, takže někdy začátek roku 2016? Squad vyjde pro PC a Linux. Více se dočtete na oficiální kartě na Steamu.

Níže už oficiální obrázky a gameplay z alpha verze.
5.jpg
7.jpg
4.jpg
2.jpg
3.jpg
6.jpg
1.jpg
Squad vychází v začátkem roku 201607.04.2015 18:23:49
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one