Byla oznámena AQP City, hra ve stylu GTA

aqp city.jpg
Z ničeho nic, bez sebemenšího upozornění se na svět přiřítila hra jmenující se AQP City, je od Indie vývojářů, poběží na Unreal Engine 4 a inspiraci si bere z her Grand Theft Auto a Need for Speed série. Podívejte na první informace, obrázky a video ze hry.
Co o hře říct, na první pohled nevypadá vůbec špatně, ovšem konkurovat slavné AAA sérii Grand Theft Auto asi nebude. Obrázky jsou celkem pěkné, za což může parádní #Unreal Engine 4, ovšem video záběry už tak dobré nejsou, samozřejmě musíme vzít vpotaz rannou alpha verzi.

A co že nám hra vlastně chce nabídnout? Samozřejmě slibuje zajímavý příběh, kam chtějí trošku zakomponovat něco ze série Need for Speed. Celkově je to vlastně vše, co jsme se z oficiálních stránek dozvěděli, pokud se Vám hra zalíbí, můžete ji podpořit na IndieGoGo, kde se tvůrci snaží získat peníze pro vývoj (stejně jako na KickStarteru). Trošku zajímavé je, že chtějí pouze 3.000$ přesto, že pro hru kvality, kterou plánují vytvořit by potřebovali minimálně vybrat 500.000$.
1.png
2.png
7.png
9.jpg
10.jpg
6.png
14.jpg
4.png
5.jpg
13.png
12.png
3.png
11.jpg
1.jpg
8.jpg
15.png
14.09.2014 14:42:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one