Byl oznámený psychologický horor The Town of Light

The Town of Light.png
Poslední měsíce se s horory asi roztrhl pytel, máme tady další do série. S překvapením se podíváme do psychiatrické léčebny a to vše z pohledu první osoby. Přeci jen ale má jít o něco, co tu ještě nebylo, ačkoliv jde o stejnou herní kategorii. Podívejte na první trailer.
Ačkoliv to může trošku připomínat perfektní Outlast, bude to prý něco jiného. Tady po Vás žádní duchové nebo zmutovaní psychouší nepůjdou. Velkou roli zde hraje hororová atmosféra, díky které už bude hra hororová sama o sobě. Psychiatrická léčebna se inspirovala jedou skutečnou z Itálie, bylo jedno z nejhorších, které kdy existovaly, ústav prý pohltil až 5000 lidí. 

O ústavu se začaly šířit zajímavé věci ohledně chování se špatně k pacientům, ke kterému patří také testy na lidech a šikana. My musíme zjistit, co se tam doopravdy děje, ptát se na různé věci kolem budete ptát jak samotných pacientů, tak sester nebo dalšího personálu. 

Celkově tedy nepůjde o klasickou hororovou hru, ale jak říkají tvůrci, jde o psychologický thriller. The Town of Light vyjde na PC v roce 2016.
The Town of Light vychází v roce 201601.11.2015 14:47:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one