Byl oznámen STALKER: Apocalypse

stalker apokalypse.jpg
Už asi věčnost se čeká na pokračování série STALKER, která stále nepřichází. Většina hlavních tvůrců právě pracuje na free-to-play střílečce SURVARIUM, zbytek, ta menšina zkoušela projekt AREAL, který nevyšel, ovšem teď se ta stejná skupina lidí snaží o pokračování.
Poslední oficiální pokračování STALKER série vyšlo už před mnoha lety. Byl to další úspěšný díl a tak nebyl důvod pochybovat o tom, že by snad někdy další nepřišel. Bohužel, ale nepřišel. I když to tvůrci opravdu chtěli, majitel značky STALKER to nedovolil, z jakého důvodu nikdo netuší.

Tak se studio rozpadlo a většina hlavních tvůrců si založilo Vostok Studio, kde již nějaký ten rok dělají akční hru podobající se STALKERu - #Survarium. Ta je právě v BETA verzi, ale pojďme dál k hlavní zprávě.

Zbytek lidí, kteří na STALKER pracovali založili studio West Games. Hned na to oznámili svůj první připravovaný titul - #AREAL, kde psali, jde o "Důchovního nástupce STALKER série". I když West Games vybrali dostatek peněz na KickStarteru a měli tak připraveno na vývoj, KickStarter kvůli stížnostem na vývojáře jejich AREAL hry ale projekt smazal. West Games tak nenapadlo udělat nic lepšího, než zkrátka založit nový projekt, který pojmenují na "férovku" STALKER: Apokalypse.

Svůj projekt nám dnes představili ve videu a začal tak i výběr peněz na Wfunder.com

Teď už ale něco o hře. Tvůrci slibují velký otevřený svět, který požene Unreal Engine 4, půjde o klasickou apokalypsu, kde najdeme desítky zbraní, aut, letadel a samozřejmě nepřátel. Vydání STALKER: Apokalypse se plánuje na rok 2016, přičemž BETA verze proběhne někdy koncem roku 2015. Hra zatím byla oznámena pro PC, PS4 a XONE.
1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
8.jpg
6.jpg
7.jpg
10.jpg
9.jpg
STALKER: Apokalypse vychází v roce 2016
24.12.2014 14:10:30
Administrator
1
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one