Bude mít Kingdom Come: Deliverance český dabing a titulky ?

deliverance.png
Určitě už jste slyšeli o nové české RPG hře Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse. Před pár dny vydělali za dva dny krásných 10 miliónů korun a peníze se neustále sypou, otázka proto zní, bude Český dabing nebo alespoň titulky? Máme pro Vás odpověď přímo od výrobce.
Daniel Vávra, šéfik celého projektu Warhorse to napsal na svém Facebook účtu, citujeme....
 
,,Český dabing je něco, co bychom určitě strašně rádi udělali. Vzhledem k rozsahu RPG je to ovšem velmi složitá a nákladná záležitost, rozsahem větší než i třeba taková Mafia. Neradi bychom zároveň nechávali dabing čistě na externí firmě/lokálním distributorovi, protože to většinou nedopadá úplně dobře. Takže teď můžeme na 100% slíbit titulky a uděláme maximum pro to aby český dabing byl, ale nemůžeme to na 100% zaručit, obzvlášť například zároveň s anglickou verzí.,,

Ve zkratce to znamená, že tvůrci by český dabing chtěli, slíbit nám ho ale nemůžou, spokojit se tak můžeme 100% s cz titulkami, a pokud cz dabing vyjde, tak nejspíše o něco později, než ten anglický. Finance by v tuto chvíli neměly být problém. A co na to říkáte vy? Měla by mít česká hra cz dabing, nebo stačí titulky? Váš prosto na komentáře je níže.

#Kingdom Come: Deliverance vychází na konci roku 2015 pro PC, Linux, Mac a možná PS4 a XO.
25.01.2014 19:53:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one