Bude Fallout 4 obsahovat také Češtinu? Možná...

Fallout 4.png
Na tuhle zprávu asi čekají všichni fanoušci série Fallout a samozřejmě také Ti, co na Fallout nedají dopustit. Jak jsem se již před několika dny dozvěděli, Fallout 4 bude obsahovat více textů, než Fallout 3 a Skyrim dohromady, a Čeština?
A máme pro Vás bohužel špatnou zprávu. Fallout 4 vyjde oficiálně bez českého překladu, mluvíme samozřemě o titulkách. Podle oficálního vyjádření se jich 100% nedočkáme v den vydání, český zástupce Cenega Czech se o češtinu u Bethesdy prosil, bohužel marně. Textu ve hře je jak naseto, prý je ho více, jak ve Fallout 3 a Skyrimu dohromady, což musí být neuvěřitelná nálož dialogů - tím se samozřejmě také zvědá cena za překlad a že v tomto případě bude drahá.

Cenega Czech na facebook jasně napsali, že ...
 

"Tentokrát máme pro fanoušky série Fallout špatnou zprávu. Ačkoliv jsme se velmi snažili, oficiální češtinu do hry se nám protlačit nepodařilo. Zvažovali jsme tedy podporu fanouškovské češtiny alespoň do PC verze, nicméně to nakonec ztroskotalo na nemožnosti získání textů ze hry před jejím vydáním.


Fanouškovská čeština i tak možná vznikne, ale na jejím vývoji se začne pracovat nejdříve po vydání hry a bez přímé podpory vydavatele. Smutný to den."
 


"Oficiálně (tedy ani na Steamu) čeština nebude. Pokud vznikne, tak neoficiálně za podpory Cenegy a bude uvolněna ke stažení na našich stránkách"


Zkráceně asi takto, český překlad nejspíše bude, každopádně nevyjde oficiálně, jen jej Cenega nechá někoho udělat a později (daleko za vydáním) ji dá volně ke stažení.
09.09.2015 23:48:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one