Brzy se dočkáme oznámení PES 16 + spekulace, bude letošní díl posledním?

PES.jpg
Před několika dny se objevila obrovská reklama v Německu, přesněji v Berlíně, kde za 2 dny (6.6. 2015) bude probíhat to velké finále Ligy Mistrů, kde se střetne Juventus s Barcelonou. Reklama informuje o "plnohodnotném představení Pro Evolution Soccer 2016". 
Velká reklama z Berlína, tu můžete vidět výše. Dle oficiálních informací by jsme se měli dočkat několik velkých novinek, no, jen aby to nebyly ženské týmy, které představili v EA pro letošní díl FIFA 16. Jaké novinky, to tvůrci nechtějí zatím říct. 

Každý rok se PES proti FIFĚ zhoršuje, minimálně v těch prodejních číslech. Jeden z důvodů je samozřejmě malé licencování hry, FIFA je na tom mnohem lépe. My jsme se však dozvěděli, že by letošní PES 16 měl nabídnout mnohem více licencovaných věcí, než kdykoliv dříve. Teď už jen doufat, že studio Konami použije pořádný engine a vrátí se do starých, do těch opravdu starých kolejí, kdy PES, FIFU válel. 

Hned na to se ale objevila spekulace, která hovoří o posledním díle fotbalové série Pro Evolution Soccer, nejspíše rozhodnou prodejní čísla, dřžíme Konami palce.

Oficiální velké odhalení hry je stanoveno na 12.6. 2015. PES 16 vyjde ještě letos na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 a na chytré letefony.
PES 16 vychází v průběhu roku 201504.06.2015 19:58:03
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one