Bohemia Interactive oznamuje akční Project Argo

Project Argo.png
České herní studio Bohemia Interactive právě oznámilo novou hru Project Argo, který je zatím ve verzi zdarma (bereme jako Open Beta). Project Argo Vám může na první pohled připomínat Arma 3 a není divu, jde prakticky o to samé. Pojďme se na multiplayerový titul projekt podívat blíž.
Project Argo vlastně není úplně novou hrou, jde o malý multiplayerový projekt vytvořený přes nový nástroj Incubator, ten Bohemia Int. vytvořili právě pro práci s jejich hrami. Jeden z prvních takových projektů je právě oznámený #Project Argo

Project Argo Vás zavede na známý ostrov Malden, který můžeme znát ze starého Flashopointu. Hra nabídne čistě multiplayer a kompetitivní zápasy, ve kterých se pokusíte právě vy získat tajnou technologii, která dopadla na zem z vesmírné lodi Argo - viz obrázky níže.

Tento nový online projekt si můžete zkusit i vy a to ihned a zdarma, stačí se přihlásit na oficiálních stránkách hry. Tam už hru potvrdíte a přidáte si ji do Steam knihovny (taktéž přes stránky hry). My už stahujeme a jsme hodně zvědaví, co si na nás čeští tvůrci připravili.
4.jpg
1.jpg
5.jpg
2.jpg
6.jpg
3.jpg01.11.2016 23:00:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one