Black Rose studio oznamuje MMO hru The Real life

The Real Life.png
Už máte dost těch sci-fi akčních her, které neustále vycházejí jak na běžícím páse a radši by jste nějakou odpočinkovou MMO hru? Potom by mohla být hra The Real Life právě pro Vás. Bude free-to-play, nabídne otevřený svět a bude jen na Vás, co ve světě budete dělat.
Dnes nám byla oficiálně představena nová free-to-play MMO hra #The Real Life, která se postará, aby jste ve svém volném čase neměli čas na nudu. V téhle hře si totiž budete moct dělat co budete chtít, i například zaměstnání, kterého nemůžete dosáhnout nebo peněz, na které se v opravdovém životě dostanou jen nějací jedinci.

The Real Life nabídne velký otevřený svět, tvůrci informují, že mikrotransací, na kterých hra bude logicky vydělávat se nemusíme bát. Všichni prý na tom budeme stejně, zakoupit by měl jít pouze obsah, který nikomu nezrychlý postup hrou nebo ho bude nějakým způsobem zvýhodňovat. Jak se hra bude hrát nebo z jakého pohledu zatím netušíme.

Hra je prý už z 80% hotová, studio však potřebuje posledních minimálně 30.000$ na to, aby hru mohli dokončit. Žádají tak hráče na IndieGoGo o alespoň nějakou částku. Na účet jim však ještě nepřišl ani dolar. Datum vydání se plánuje na rok 2017.
2.png
5.png
3.png
1.png
4.png
6.png
8.png
7.png21.10.2016 12:23:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one