Bethesda odpověděla na otázky ohledně Dishonored 2 a Rage 2

d1.png
Bethesda, jakožto vydavatel her Dishonored a Rage se rozpovídal o tom, zdali budou další díly. Dishonored byl rozhodně úspěšnější a to snad ve všech směrech. Ted už můžeme říct, konec spekulací, nějaké ty officiální informace pro Vás máme.


Dishonored, byla to zcela nová značky a ty se dnes neprodávají tak jednoduše. Ovšem Dishonored uspěl na plné čáre a prodalo se více jak 3 miliony kusů, to už se nedá říct o Rage, hra většině lidem skoro měsíc nechtěla fungovat, ikdyž se stále dělaly updaty, hra nešla ani spustit nic. Hra si tedy neudělala moc pozitivní názor.

Jedna špatná zpráva, Dishonored 2 ted rozhodně očekávat nemáme, prý se na něm ani nepracuje. Jinak je na tom ale Rage, to vytvořila společnost ID SOFT a ted prý pracuje na něčem novém, Bethesda zatím nechce říct nic, jsou ale prý velmi nadšení.

Co z toho plyne? Dishonored 2 bude, ovšem možná až za pár let či ke konci 2014, vidíme to spíše ale na rok 2015 Q2. Pokud se to nové, na čem pracuje Id Soft jmenuje Rage 2, vyjít by mohlo v roce 2014 Q4. Více informací bohužel nemáme.
04.07.2013 18:23:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one