Bethesda by na E3 2017 mohla oznámit dvě nové hry

Bethesda land.jpg
Bethesda se i letos plánuje podívat na nejoblíbenější herní konferenci pod sluncem, E3. Ta začne už za přibližně dva měsíce, právě tady by mohla Bethesda oznámit hned dva nové tituly, alespoň podle oficiálního plakátu to tak vypadá. Máte nějaký tip?
#E3 2017 se nezadržitelně blíží a tak se začínají množit zprávy společností s pozvánkami na právě jejich vystoupení. Například Bethesda právě rozeslala obrázek, který nazvala Bethesdaland, jde o zábavní park, který značí jejich poslední populární hry. Všimnout si však můžeme hned několika "rozpracovaných" míst, nahoře vlevo a dole vpravo. 

To může značit, že právě tyto hry mohou být oznámeny na letošní konferenci E3 2017, která začíná už začátkem Června. Nejvíce se už nějakou dobu spekuluje o pokračování celkem podařeného hororu #The Evil Within z roku 2014. Druhou hrou by mohl být #Wolfenstein: New Colossus, který se objevil na obrázku už při E3 2016, Bethesda však úmyslně nereagovala.

Bethesda by toho ale mohla ukázat mnohem více, už nějakou dobu víme, že na letošek je oznámený Fallout 4 VR nebo Quake: Champions.
Bethesda.jpg30.04.2017 07:54:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one