BETA verze Battlefield: Hardline má datum spuštění + co nabídne?

battlefield hardline.png
O připravované poslední BETA verzi Battlefieldu nás EA s Visceral Games informovali už 8.1. 2015, od té doby zatím nic, až konečně dnes. Teď už víme, kdy otevřený test bude k dispozici všem, kteří si ji budou chtít zkusit. EA také sepsali několik informací, co BETA nabídne.
Otevřený multiplayerový test začíná už 3.2. 2015 a bude spuštěný až do 8.2. 2015. Do testu jak jsme již zmiňovali, se může zapojit každý z Vás, stačí jen vlastnit klient Origin. 

Už jen několika denní beta nabídne hned 3 druhy map. Downtown, Dust Bowl a Bank Job.

DownTown - Los Angeles

V první mapě se podíváme do centra Los Angeles, kde je spousta zákoutí a být zde policistou nebude jednoduché, na každém rohu jsou auta, které můžou zločinci využít a kempeři to tady budou mít jednoduché. Níže gameplay video a fotky z Downtown.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Dust Bowl

Město v prachu a písku. Nelegálně se zde vyrábějí drogy, dokážete vše přerušit a zabránit nelegálním činům? Vše se odehrává v malém městečku Joad. Níže gameplay video a fotky z místa.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
Bank Job

Co se stane, když neúspěšně "vykradete" banku? Spustíte poplach a desítky jednotek policie se ihned hrnou na místo činu, kde střetávají s lupiči, zastavíte je nebo se jim podaří utéct? Níže gameplay video a fotky z banky.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
29.01.2015 23:23:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one