BETA verze a datum vydání Call of Duty: Black Ops 3

COD BO 3.jpg
Že se letos dočkáme dalšího futuristického Call of Duty už víme, bude to Black Ops 3 a dnes obchody zveřejnily trochu více informací než směly, oficiální oznámení Call of Duty má být zítra (26.4. 2015). Máme tu první obrázek, info o překvapivé beta verzi a datum vydání.
Co tedy hodně překvapilo, je plánovaná beta verze, kterou by podle zdrojů měli dostat všichni, kteří si hru předobjednají. Jak dlouho bude trvat nebo co v ní bude samozřejmě v tyto chvíle ještě nevíme a možná ještě dlouho vědět nebudeme. 

Co už ale nepřekvapí je datum vydání. Bylo téměř jasné, že se dalšího Call of Duty dočkáme v Listopadu 2015, přesný datum je 6.11. 2015. A pozor, už nevyjde pro starou generaci konzolí, Black Ops 3 bude k dispozici pouze na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Slíbený byl samozřejmě singleplayer včetně zombíků, kteří se objevily v každém díle Black Ops. Novinkou je ale co-operace, kde současně bude moct hrát hráč se 4 dalšími online. Oficiální odhalení proběhne zítra (26.4. 2015). 25.04.2015 08:49:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one