Baví Vás hry jako Diablo 3? Tak to se podívejte na nového Van Helsinga

vh.png
Diablo 3, asi nejlepší hra svého žánru, jako největší konkurent se ukázal být Torchlight 2, který vyšel před pár měsíci, úspěch měl také, ovšem teď přichází další hra se jménem Van Helsing. Dnes byl zveřejněn první trailer a hra zatím vypadá velmi dobře!


Nový díl Vana Helsinga se dnes ukázal v prvním pořádném gameplay traileru. Necelé 2 minuty nám předvedou boj s nepřáteli. 

Hra jak můžete vidět bude plná kouzel, magie s hororové atmosfeře. Aby hra bavila každého, bude přidány i nějaké ty vtípky a zasměje se tomu i správný čech, protože Helsing vyjde v českými titulky. Jako každá pořádná hra, tak i Helsing bude mít strom zlepšujících se schopností. Budou pořádně propracované dialogy a levely. Budem si moct dokonce vytvářet i vlastní nástroje, takže si s hrou vyhrajeme snad až dostatečně.

No konec kecání, podívejte se na video, které mě osobně překvapilo a těším se na další informace. Hra The Incredible Adventures of Van Helsing má vyjít někdy v létě roku 2013 s českými titulky za skvělou cenu 699 kč.

21.12.2012 13:12:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one