Battlefront 2: Informace, screeny, trailer a datum vydání

Star Wars Battlefront 2.png
Už celé dva dny se snažíme nashromáždit co nejvíce informací o očekávaném Star Wars: Battlefront 2 studia DICE. Podařilo se nám zjistit spousty informací o ději, máme datum vydání, plnohodnotný trailer a parádní screenshoty ve vysokém rozlišení.
Oblíbené Star Wars: Celebration pro ročník 2017 právě končí a my tak můžeme sepsat všechny informace, které jsme se za poslední tři dozvěděli. Vidět jsme mohli očekávaný plný trailer, obrázky ve vysokém rozlišení nebo finální datum vydání. 

#Star Wars: Battlefront 2 nabídne, jak už nějakou dobu víme singleplayerovou i multiplayerovou část. Hra naváže na návrat Jediů a pomalu se přesune až k epizodě Síla se probouzí. To vše s hlavní hrdinkou Iden Versio a jejím droidem (můžete vidět níže). Jinak jak se zdá, EA vyslyšelo komunitu a ve hře se objeví vesmírné bitvy a to i v multiplayeru. Co nás ale hodně překvapilo, EA snad vůbec po prvé nepřipravuje Seasson Pass, a není divu, právě tahle věc potopila první díl, který díky passu rozhodil hráčskou komunitu, ve které zbyla jen hrstka držáků.

Další novinkou jsou třídy Stormstrooperů, jsou hned čtyři a každá nabídne vlastní výbavu nebo vzhledy, pravděpodobně stejně jako například u série Battlefield. Do hry se také podívají nové, staré známé postavy, jako třeba Darth Maul nebo Yoda. Upravovat ale nepůjdou jen naše herní postavy, ale také vozidla, stejně tak, jako v Battlefieldu. 

Star Wars: Battlefront 2 vychází 17.11. 2017 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Těsně před vydáním by však mohla přijít také BETA, jak už to má EA v plánu.
6.jpg
3.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
7.png
1.jpg
8.png16.04.2017 16:06:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one