Battlefield 3: BETA - jak to bude ?

images (2).jpg
Jak už bylo řečeno v minulé novince, že battlefield 3 je jedno z top her 2011, tak i proto se stále nemůžeme dozvědět, zda hra bude mít BETA verzi volně pro každého. Možná Vám pomůžeme s informacemi, které jsme našli.

Pokud splňujete tyto dva hlavní body, BETA BF 3 Vás nemine. Samozřejmě pokud nevlastníte XBOX 360, tak se nic neděje a platí pro Vás pouze první bod.


- BETA verze bude volně dostupná pro lidi, kteří mají hru Medal of Honor 2010. BETA pro tyto hráče bude k dispozici přesně 12 měsíců po vydání MoH 2010. 

- BETA verze bude dostupná také pro uživatele s herní konzolí XBOX. Ale také ne pro každého. Musíte mít zaplacený uživatelský GOLD. Pokud máte GOLD zaplacený, tak už pro Vás platí jen jedno pravidlo. Musíte být starší 18+ let.


BETA nebude k dispozici dlouho. Bude spuštěna na pár dní, možná dva týdny. Officiální zprávy a informace byly v tomto článku a více se toho zatím neví. Pokud EA prozradí více, budete to vědět i Vy. Chcete sledovat TOP novinky ? Tak se přidejte k nám na facebook, kde je dostanete přímo pod nos.

Zdroj: EA.com
02.08.2011 08:26:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one