Battleborn přechází na free-to-play

Battleborn.png
Je tu něco, co jsme dlouho očekávali, jen se k tomu vydavatelství 2K nemělo. Téměř po roce od svého vydání se z Battlebornu stává free-to-play model, takže pokud jste se nemohli rozhodnout, zda-li do hry investovat nebo ne, tak jste právě asi rozhodli. Hrajte zdarma.
Už pár týdnů po vydání bylo jasné, že hlavního konkurenta #Overwatch nepřekoná, Battlebornu se v prodejích nedařilo, což byla škoda, možná největší chybou bylo vydání prakticky té samé hry ve stejný měsíc a bojovat s Blizzardem o prvenství se nevyplácí. A tak #Battlebornu nezbylo nic jiného, než po téměř roce přejít na free-to-play model, který je dostupný již od dnešního dne (6.6. 2017). 2K navíc oznámilo, že multiplayer není ochuzen o žádný mód, ve hře však najdete pouze hrstku postav, které se po každých sedmi dnech změní na jiné. Pokud chcete odemknout všechny postavy, musíte zaplatit 30€, což je celkem dost.

Uvidíme, co to s hrou udělá, minimálně se ji zvedne počet aktivních hráčů, což je vlastně důvod, proč na F2P přešla. Níže oficiální trailer nebo tady HW požadavky.06.06.2017 20:36:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one