Batman: Arkham Knight na PC odložen na podzim 2015

Batman Arkham Knight.png
Tak tohle tady ještě asi nebylo. Batman: Arkham Knight vyšel 23.6. 2015 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ovšem na PC platformě se objevily obrovské problémy, kvůli kterým začaly obchody stahovat hru z prodeje. Nyní Warner Bros oficiálně oznimili, že hru odložili na podzim 2015.
Batmana v tyto chvíle nikde nekoupíte, maximálně tak stáhnete pirátskou verzi, která stejně zatím neobsahuje crack. Před několika málo minutami jsme Vám psali článek, kde jsme informovali o stažení hry z obchodů kvůli velkým chybám hry. No a stalo se něco asi neuvěřitelného, hra byla nakonec (na PC) odložena na podzim 2015. Takové chování ze strany vydavatele je dost pod úrovní, vydat hru, která neustále padá na 1FPS, nemá efekty, které na konzolích najdete, je prostě pod úroveň. Pokud hra byla opravdu tak špatná, byli si toho tvůrci jasně vědomi a zkrátka PC verzi měli rovnou nechat na až někdy příště, stejně jako třeba Rockstar s GTA V.

Batman: Arkham Knight na PC bylo přesunuto na podzim 2015, informuje Steam. Co se ale stane s již zakoupenými verzemi PC se neví, možná se Vám budou snažit dávat aktualizace, možná počkají až na podzim, aby všichni měli to stejné.26.06.2015 11:56:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one