Ban za úmyslné zabití v Playerunknown's Battlegrounds? Teď už ano

PUBG.jpg
Zajímavý incident se naskytl ve hře Playerunknown's Battlegrounds, ve hře pro čtyři hráče (Squad). Slavní streamři se spojili, aby bavili lidi, jenže motorka se side-károu je bohužel jen pro tři a tak se celý problém vyřešil tím, že DrDisrespect zabil svého spoluhráče, to se ...
Zabíjení vlastních spoluhráčů se trestáno skoro v každé multiplayerové hře, nic takového se však zatím neděje v #PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Tam když vyplátíte celej svůj tým, nic se Vám nestane, žádný ban, žádný postih, dokonce ani třeba horší statistiky matche. To by se však nyní mohlo změnit, populární streamer Grimmmz totiž už klasicky natáčel živě přenos ze squadů (hra pro 4 hráče), kde hrál další, hodně populární streamer, DrDisrespect, kterému se nelíbilo, že se nevešek do vehiclu pro 3 hráče. A tak to vyřešil tím, že jednoho ze spoluhráčů jednoduše "popravil". Zatím co si myslel, že vše vyřešil, tak si Bluehole studio mnuli ruce, dostal za ban. Zatím se neví, jestli dočasný, každopádně si tvůrci s DrDisrespect prohodili dost zajímavé zprávy.

Na celý incident se podívejte níže.
Podle tvůrců je toto chování nevhodné a to jak v realném světě, tak vtom virtuálním. Takhle se tyto běžné problémy neřeší a díky streamu teď můžou vidět nick i celý incident, ban je dle Greena (tvůrce hry) oprávněný. A jaký na to má názor samotný streamer? Mrkněte se níže.


19.07.2017 10:48:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one