Avalanche Studios oznamují The Hunter: Call of the Wild

The Hunter Call of the Wild.png
Před několika dny lákalo Avalanche Studios, tvůrci série Just Cause a Mad Maxe na oznámení nové hry. Bylo vcelku jasné, že Just Cause 4 nepřipadá v úvahu, tipovalo se spíše na druhého Mad Maxe, potvrdil se až další tip a to pokračování loveckého simulatoru The Hunter.
Hru Avalanche oznámilo dříve, než se vůbec myslelo, tipovalo se oznámení spíše na příští měsíc, kdy budou probíhat dvě velké akce, TGA 2016 a PlayStation: Experience 2016. Avalanche si však našli čas na dnešek a oznámili pokračování loveckého simulátoru The Hunter. 

Připravovaný díl #The Hunter: Call of the Wild nabídne obrovsky nezvyklí a překrásný svět plný zvěře a především, lovecké sezóny. Mapa dostane rozlohu neuvěřitelných více jak 100km², což je u dnešních her dost nezvyklé, jiné hry s otevřeným světem dostávají vždy cca něco kolem 25km².

Hru vytváří studio Expansive Worlds, které má na svědomí i minulé díly. S podtitulem Call of the Wild se vydáte na lov sami, pozvat však můžete také kamarády do kooperace či se připojit do multiplayeru, kde ale bohužel čeká pouze maximální počet hráčů, a to osm.

The Hunter: Call of the Wild je plánováno na začátek roku 2017 pro PC. Zkusit se můžete zaregistrovat také do uzavřené beta verze, která proběhne už 6.12. 2016.
2.png
1.png
4.png
5.png
3.png28.11.2016 22:58:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one