Auta v Mafia 3 už nebudou tak snadno vybuchovat

MAFIA 3.png
Máme nejnovější zprávy z "českého" studia Hangar 13 z 2K Games. Určitě jste si v gameplay videu z Gamescomu 2015 dobře všimli, jak auta snadno a dost rychle vybuchovaly. Stačilo do něj jednou střelit a bum. Celosvětové kritiky si ale tvůrci všimli a prý se vše doladí.
První trailer nadchl asi každého, kdo na Mafii 3 čekal. Jenže po příchodu gameplay záběrů o několika minutách se hra tolik nelíbila. Někomu přišly výbuchy až dost nereálé, přesto že jde o arkádovou fyziku, někdo si stěžuje na dobu, do které je hry zasazena, někomu zase přišlo, že kouká na nějaký nový díl GTA série.

Tvůrci teď ale dost jasně řekli, co a jak bude nebo bylo. Přiznali, že výbuchy jsou asi až moc za hranicí, uklidnili lidi přes Instagram, že výbuchy aut "opravili". Co se týče doby ve hře, léta, kdy se odehrává MAFIA 3 je pro děj s mafií asi nejlepším, v tyto léta byla mafia dost brutální a nebezpečná, byly to zkrátka opravdové roky té nejobávanější mafie.

Jízdní model - pokud se Vám nelíbil, nezoufejte, podle oficiální zprávy šlo gameplay z vedlejší mise a to divné řízení? To prý byla mise, kde jste v autě měli "někoho", koho jste se snažili vystrašit rychlou a nebezpečnou jízdou (něco podobného jsme mohli vidět například v GTA: San Andreas). 

A že Vám někomu záběry připomínaly záběry jakoby z GTA V? Na jednu stranu, noa, vždyť GTA V je jednou z top her, tak proč by mělo vadit, že jsou si třeba trošku podobné.
MAFIA 3 vychází na konci roku 201617.08.2015 20:52:25
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one