Assassin's Creed Revelations: mutliplayer

assassins.png
Assassin's Creed Revelation ukázal nové screeny a prozradil něco o multiplayeru. Nový Assassin také přináší změny v hraní. Servery se hledají lépe a budou deatmatch servery, které v Brotherhoodu nebyly. Vice v pokrařování.
OBRÁZKY Z MULTIPLAYERU
asss.JPG
ass.JPG
assss.JPG
asssss.JPG
Jak již bylo řečeno, nový Assassin přinese skvělé změny. Dnes je řeč hlavně o multiplayeru. Přibyde hodně serverů a také oblíbené DeatMatche, které jsou tak hrané u jiných her. Bohužel Bortherhood je neměl. Počas hraní Vás nebude doprovázet žádný radar nebo mapa. Uvidíte pouze cíl, který máte zneškodnit. Samozřejmě si dejte pozor na ostatní, můžou být dobře skrytí a zaútočit když to nejméně čekáte.

Další změna bude v ovládání svého hráče. Mě i věřím většině z Vás se stalo, že někdy Assassin skočil jinam než jste chtěli, nebo praštil někoho jiného, než jste opravdu chtěli. Toto Ubisoft vychytal a opravil.

Mapy v multiplayeru jsou podle všeho malé kostky, většinou nejvíce navštěvované náměstíčka. Videa jasně ukazují, že přibydou také nové oblečené, zbraně a bude více map. Podle videí vývojáři přidali i nové pohyby co se týče mlácení, sekání nebo střílení.
SPITE TV - Multiplayer gameplay

Zkusíte Multiplayer Assassina ?

Ano (21 | 95%)
Ne (1 | 5%)
07.09.2011 13:20:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one