Assassin's Creed: III - co všechno víme

1 (1).png
3.3. 2012 - Na to, že nás Ubisoft upozorňoval, že Revelations bude poslední díl, tak se nejspíše na úkor fanoušků rozhodli udělat další díl. Vše co do dnešního dne víme jsme Vám sepsali do jednoho článku. Tenhle díl, bude pecka!

3.png
3.png
První velké informace vyjdou za dva dny (5.3. 2012). Ale za poslední tři dny se dostalo takových informací ven, že vlastně víme většinu z nového Assassin's Creed 3. Už za chvíli začnou předobjednávky, kde hráči dostanou jakési bonusy. Patří k tomu i plakát na kterém bude nový hrdina, můžete vidět ve zmenšeném výše. Obrázky podle dosavadních informací vytvořili samotní tvůrci Ubisoft.
4.png
Podle dosavadních screenů a artworků můžeme spekulovat o zbraních, které nový hrdina mít bude. Naše oblíbená skrytá čepej chybět samozřejmě nebude, to samé meče a vrhací nožíky. Na screenech jsme si mohli všimnout také pistole nebo luku. Hlavně střelné zbraně, toho se fanoušci obávali a na Ubisoft forech psali, ať to není přehnané se střelnými zbraněmi, no nechme se překvapit. 
5.png
Pokud se nepleteme a obrázky jsou vážně ze hry, tak se celý děj nového Assassina bude odehrávat za Americké Revoluce v 18. století. Kdo vlastně hlavní hrdina je stále nevíme. I to se nejspíše dozvíme 5.3. Při vydání 3 dílu Brotherhoods si fanoušci začali stěžovat na stereotip a stále stejný engine. Výrobce se tedy rozhodl engine upravit a vylepšit. Celý díl má na starosti tým vývojářů, který vytvořil Assassin's Creed: II. A můžeme s klidem říct, že i druhý díl byl velmi podařený.
pc dvd.png
Assassin's Creed: III - PC DVD

Ubisoft také na svém Facebooku a Twitteru odhlalil, jak bude vypadat officiální obal hry Assassin's Creed 3. Assassin také na své officiální stránce zveřejnil časomíru, která ohalí možná i nějaký ten Trailer nebo menší upoutávku. Zbývají pouze dva dny.» Hra vyjde ke konci října na platformy: PC, Xbox, PS.
facebook.png

Těšíte se na AC: 3 ?

Ano (78 | 100%)
Ne (0 | 0%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1982"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
podle neověřšných informací má být hrdina opravdu potomkem indiánů respektive jeho matka otec je američan. Má se prý rozhodovat jakou stranu bude bránit indiány (tedy assasiny) nebo americkou armádu (tedy templáře) ale tvůrci to udělaljí prý ještě jinak postava má balancovat mezi dvěmi těmito frakcemi a a podle toho jak se budete chovat a jak budete pomáhat lidem se budete přiklánět k jednotlivé straně. Není to potvrzené ale někde jsem to četl :D
Přesně tak!!!
myslim ze to kvalitka....a kdo ma kecy proti tak at si nasere do ruk
Mám takové dvě domněnky o AC III. podle mě bude postava původem z nějakého kmene indianského kmene usuzuji tak podle screenu 1 kde na stromě pozoruje lidi .... a další že sekery jakožto zbraně se dostanou do popředí protože sekera z obalu má znak assassinů .... Mužete s tím nesouhlasit můžete proti tomu protestovat ale to je tak vše co se proti tomu dá dělat :-D
snad vývojáři nezklamou když dělali i assassina 2
Revelations ! Nejlepší ! Super uzavření Eziova příběhu :)
.. ale revelations je dobrej

ale revelations je dobrej
Ani neumim popsat jak se těšim všechny díly se jim povedly asi až na relevations tak se nechám překvapit
Ani neumim popsat jak se těšim všechny díly se jim povedly asi až na relevations tak se nechám překvapit
to jsem zvědavý jaký to bude, snad to bude starej dobrej assassin
04.03.2012 16:38:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one