Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Assassin's Creed: III byl podle analytiků jen zkouškou kvůli Assassin's Creed: IV

ac3.png
Jeden z nejvyhledávanějších herních analytiků napsal na svůj twitter, že Assassin's Creed: III byla pouhou zkouškou, zda-li vše půjde jak má, byly tam totiž použity prvky z Assassin's Creed: IV, který teprve vyjde, máme více informací, čtěte dále.


Informací o Assassin's Creed: IV Black Flag víme už dost, více a více se ukazuje, že prvky, které budou použity se ukázaly už v AC3, ovšem v menší míře. 

Například námořní bitvy, kde jsme řídili lodě a velili celé lodi, to byla nečekaná novinka, která se z ničeho nic objevila ve hře. Až nyní se dozvídáme, že náš předek (děda Connora) byl profesionální pirát.

Další menší zkouška byly stromy, jak jste si mohli všimnout. S baráky a městečky všeobecně má Ubisoft už dost zkušeností, proto zkouší víc a víc. Stromy, větší kolality, lodě, animace a vylepšené engine, to vše bylo podle analytika zkouškou, jak se ujme u hráčů. 

A jaký je Váš názor, bude Black Flag úspěšný, či by si měl dát Ubisoft chvíli pauzu s vydáním Assassínů? Podle ubisoftu prý na AC4 pracují již od roku 2011.

Assassin's Creed IV: Black Flag vychází již 29. října 2013.
.
12.03.2013 14:52:33
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one