Ashes of Creation má obrovský úspěch na KickStarteru

Ashes of Creation.png
Intrepit Studios před několika týdny oznámilo zajímavou MMORPG free-to-play hru Ashes of Creation, kterou se už 30 dní snaží zafinancovat skrze KickStarter. A tam se ji nevídaně daří, tvůrci vyžadovali 750.000$, no do dnešního dne, kdy kampaň skončila mají na svém..
Do dnes zatím ne moc známé fantasy Ashes of Creation od indie studia Intrepid si na KickStarterové kampani vede dobře, za uplnulý měsíc hra vybrala úžasných 3.000.000$, což je dvojnásobek toho, co nejdříve chtěli vybrat. Zdá se, že nová free-to-play MMORPG hra lidi zaujala.

Ashes of Creation nabídne obrovských otevřený fantasy svět, který nabídne výběr z několika ras nebo dynamicky měnící se počasí včetně dne a noci. V upozornění stojí, že v žádném případě nepůjde o pay-to-win, což by hru položilo. Na hře pracují již zkušení veteráni, kteří se podíleli například na Star Wars: Galaxy, PlanetSide nebo Everquest.

Datum vydání je zatím v nedohlednu, každopádně už nyní stojí na hratelné kostře. Pro více materiálů ze hry, se podívejte na větší galerii screenshotů zde. Níže gameplay záběry z pre-alpha verze.21.06.2017 14:57:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one