Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Arma 3 - připravte se na ALPHA verzi

army.png
Po propuštění českých vývojářů Bohemia Int. tu máme konečně nějaké officiální informace. Tentokrát ale konečně velmi dobré. Už za pár dní totiž začne ALPHA verze, bohužel ji budete muset zaplatit, bude ale i jiná možnost.


Český výrobce oblíbeného simulatoru Arma informuje svět. Už 5. Března si na Steam klientu můžete zakoupit ALPHA verzi v které si vyzkoušíte některé zbraně, vozidla a několik kilometrů ostrova. K dispozici bude multiplayer.

Aby jste se do této ALPHA verze dostali, budete muset zaplatit 25€. Zdá se Vám to moc? Zakupte si tedy DELUXE EDITION za 40€, kde máte přístup po vydání úplně ke všemu včetně této ALPHA verze. 

Potom si můžete koupit balíček o ceně 70€, ten Vám nabídne všechno co do Army 3 bude zahrnuto včetně později vydaných DLC, kterých určitě bude několik.

Nakonec je tu možnost nic neplatit a zkusit si ALPHA LITE, která vyjde 14.3. 2013. Za tuto verzi nebudete muset platit nic. Celá ALPHA verze se bude hrát až do 15.6. 2013. Teď ale pozor, aby jste se do ALPHA LITE dostali, musíte požádat někoho, kdo si koupil hru nebo ALPHA verzi. 
.
cb081a17-76017.jpg
27.02.2013 09:26:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one