AREAL, hra od "tvůrců" Stalkera a Metro nemusí vůbec vyjít

areal.png
V úterý jsme Vás informovali o nově připravované hře od údajných ex-tvůrců série Stalker a Metro. To, že jsou tvůrci napsali oni sami na stránce KickStarter, kde chtějí po hráčích minimálně 50K$. Vostok Studio, které pracuje na hře Survarium tvrdí, že je to podvod, čtěte více!
24.6. se na KickStarteru objevila hra Areal, která měla v popisku jasnou a zřetelnou informaci.
 
,,Definitivní duchovní nástupce STALKER série"

Více informací o hře Areal se můžete dočíst v našem úterním zpravodajství. Oficiální informace od West Games studia nás bavily a zdály se být opravdu pravdivé, jenže kdo ví víc, jsou ti "opravdoví" vývojáři, kteří strávili dlouhé roky na tvorbě STALKER série, Ti nyní tvrdí, že sice lidé z West Games pomáhali na sérii Stalker, ovšem jen několik týdnů a vůbec nebyli těmi, co pomohli k dokonalosti a opravdovému hraní. 

Ti hlavní ex-tvůrci Stalker série, kteří si tak zkrátka říkat mohou jsou ve Vostok Studiu, které právě pracuje na Free-to-play multiplayerové akci #Survarium. Zdá se tak, že informace o #Areal hře jsou naprosto pozměněné nebo domyšlené, jak vše bude pokračovat nevíme, ale jsme na to hodně zvědaví, Areal totiž na KickStarteru vybral za 2 dny 31.000$ z požadovaných 50.000$, přičemž zbývá ještě 28 dní do konce přispívání.
AREAL by měl vyjít mezi 2014 - 2015 pro PC, PS4, XONE a další
26.06.2014 16:35:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one