Apex Legends vytrollilo cheatery

Apex Legends.jpg
Čtvrtek - 18.7. 2019          Jakub Hergesell

Apex Legends má problém jako každá jiná úspěšná multiplayerová hra. Boj s podvodníky, kteří využívají nejrůznější cheaty jako aim bot nebo wallhack. Tvůrci však tyto hráče dokonale vytrollilo.
Všechny úspěšné PC multiplayerové hry mají problém s cheatery. Výjimkou není ani velmi oblíbená akční FPS hra Apex Legends od EA/Respawn. A právě Respawn to udělalo trochu jinak, než jiná studia, jako PUBG, Fortnite a další, kteří cheatery permanentně banují. Apex Legends, když zjistí, že podvádíte a využíváte soubory třetích stran pro Vaše zvýhodnění, Vás hodí do lobby s dalšími takovými - a že jich Apex má tisíce. Co to znamená? Že zkrátka cheateři budou hrát s cheatery a tak si můžou navzájem nadávat do bůh ví čeho.

Mezi cheatry se můžete objevit i ve chvíli, kdy hrajete často s kamarádem, který cheaty využívá, hra Vás označí jako někoho, komu nevadí podvody. Co na tuto novinku říkáte? V případě free-to-play her jde o parádní způsob, v případě, že by dostali tyto hráči ban, by si zkrátka založili nový účet zdarma a nic by se tím nevyřešilo.17.07.2019 23:25:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one