Anonymous zaútočilo na českou vládu

1 (1).png
26.1. 2012 Anonymous se opět předvedlo, před několika minutami zhodili officiální web české vlády. My jako SPITE.cz s nimi soucitíme a jsme pro, aby poslali všechny tyhle stránky do .... Ptáte se proč? To už v pokračování.

Proč se opět dějí tyhle věci, když SOPA a PIPA padly? Je tu další zákon, tentokrát mnohem horší. Tento zákon, který nese zkratku ACTA je pro Evropskou unii a proto se jejímu zákonu nevyhne nic v EU. ACTA je ovšem mírnější než SOPA, bohužel stránky, na které jsme tolik let zvyklí, na stránky kde stahujeme hudbu, hry nebo filmy půjdou dolu, nebot na těchto stránkách jsou nelegálně ukádány soubory, na které majitel stránky nemá autorkská práva.
2.png
Dnes se konalo zasedání 22 zemí z Evropské unie. Bohužel většina zákon podepsala, včetně České republiky. My aby jsme náhodou nebyli výjimka. Státy, které ACTA nepodepsaly jsou Německo, Slovensko a další.

Ti, kteří zákon podepsali nyní čelí útokům od Anonymous. Web české vlády padl (www.Vláda.cz), nyní padl další web, který ochranuje autorská práva OSA (www.Osa.cz). Anonymous v útoku pokračují i nadále. Včera padl web Evropské Unie. Denně web měl návštěv kolem 50.000, včera se za jednu vteřinu připojilo více jak 300.000 počítačů, což samozřejmě stránky nevydržely.

ACTA nám chce zamezit šíření souborů, u nás je asi největší Ulož.to a CZShare. To samé další weby, kde stahujete mp3, nebo sledujete online filmy nebo pořady. Pokud zákon schválí, internet bude o 80% chudčí a vlastně pomalu zničený. Ovšem stále je to naděje, že se Anonymous zapojí pořádně a budou nadále zhazovat weby. Dnes zhodili také stránky Irské a Francouzké vlády.

Jaký je Váš názor na ACTA? Napište to do komentářů...
facebook.png

Smrt ACTA !!!

Ano (174 | 99%)
Ne (2 | 1%)
26.01.2012 19:32:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlist



Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one